АЛГОРИТМ
Школа програмування Андрія Попика

Що таке клуб АЛГОРИТМ і чим ми займаємось?

Я Андрій Попик, український програміст. 
В шкільні та студентські роки (кінець 90-х - початок 2000-х), коли ІТ в Україні ще не було таким популярним, я обожнював програмувати та брати участь в різноманітних змаганнях та олімпіадах.
Був чемпіоном України серед студентів, призером півфіналу студентської першості світу з програмування ACM-ICPC.

І це захоплення не згасло в мене через роки :)

В вересні 2016 р., я започаткував клуб "АЛГОРИТМ" в Хмельницькому, де взявся серйозно і цілеспрямовано вчити дітей програмувати і готувати до змагань Всеукраїнського та Міжнародного рівнів.
Дуже швидко ми досягли успіху на обласному рівні, швидко закріпились на Всеукраїнському, і отримали здобутки на міжнародному.
В скарбниці перемог моїх учнів є золота медаль на Європейській юніорській олімпіаді з інформатики, Золота медаль на Міжнародній Жаутиковській олімпіаді, Золота медаль на Європейській дівочій олімпіаді, срібні та бронзові медалі Міднародній Олімпіаді з Інформатики, низка срібних та бронзових нагород на різних міжнародних змаганнях та велика кількість відзнак Всеукраїнського рівня.

Зараз я займаюсь з талановитими дітьми з будь-якої точки України, від Львова до Луганської області, від Києва до Одеси.

Якщо ти відчуваєш у собі сили та бажання опановувати програмування, вчитись, розвиватись, виборювати круті перемоги - записуйся на онлайн-співбесіду!

Це ні до чого не зобов'язує, але поспілкувавшись ми зрозуміємо чи підходимо один-одному як вчитель та учень, і чи готові ми працювати задля ккрутих результатів!