АЛГОРИТМ
Школа програмування Андрія Попика

Як програмісти-школярки студентів обіграли

В клубі АЛГОРИТМ черговий приємний день.

Сьогодні в Тернополі проходив 1/4 фіналу студентської командної першості світу з програмування ACM ICPC - наймасштабнішого студентського змагання з програмування в світі.
І ми повертаємось з перемогою!

Детальніше...

Золото на Європейській юніорській олімпіаді з інформатики!

Хмельничанин з клубу АЛГОРИТМ виборов золоту медаль на міжнародній олімпіаді!
Вчора завершився 2-й тур Европейської юніорської олімпіади з інформатики (м. Марибор, Словенія) де 90 школярів не старше 2004 року, з 24 країн змагались за звання кращих.
Учень кулубу АЛГОРИТМ, Артем Фомюк, виборов золоту медаль, посівши 3-тє місце в турнірній таблиці (перших 8 нагороджуються золотом), пропустивши вперед лише двох школярів з Румунії.

Дипломи на Кубку академіка Векуа

Три команди клубу АЛГОРИТМ взяли участь в кубку Академіка Векуа, який проводився під егідою Міністерства культури та спорту Грузії.

Всі завдання надавались англійською мовою, то ж школярам довелось показувати не лише здібності в інформатиці.

Відкритий чемпіонат Харкова

Поки в неділю всі відпочивали, наші "бійці" з клубу АЛГОРИТМ знов брали участь у змаганні.
Цього разу брали участь у XVI Чемпіонаті Харкова з програмування (олімпіада збирає багато сильних шкільних команд з України). Наші найсильніші команди посіли 4-те (Антон Дядюк, Артем Фомюк, Віталій Міль) та 6-те місця (хоча планували потрапити на 2-3 місце).

Школярі з АЛГОРИТМУ перемогли студентів!

Сьогодні у мене щасливий день!
Учні АЛГОРИТМу брали участь в 1/8 фіналу студентського чемпіонату світу з програмування ACM IPCP (наймасовіші змагання в світі з програмування серед студентів). Серед 240 студентських та шкільних команд регіону (4 області) - ми обігнали усіх!

Дипломи на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики.

Поки вся країна в була в очікуванні виборчих баталій, в Одесі змагались найрозумніші школярі-програмісти країни.

Цього року на Всеукраїнську олімпіаду потрапили 8 учнів клубу "АЛГОРИТМ", 6 з яких повернулись з дипломами, а один з наших учнів скоріш за все потрапляє до складу збірної України на Європейську юніорську оілмпіаду з інформатики!