АЛГОРИТМ
Школа програмування Андрія Попика

Запис на онлайн-співбесіду

Стартує набір нової групи навчання в клубі АЛГОРИТМ (Школа програмування Андрія Попика).
Якщо є палке бажання розвиватись, змагатись за призові місця у Всеукраїнських та Міжнародних олімпіадах - як буду радий таким учням!

- Навчання дистанційні, з будь-якої точки України, 2 рази на тиждень, по 1 год 20 хв (час занять буде узгоджений пізніше).

- Оплата 1500 грн в місяць.

- Зарахування за результатами співбесіди (онлайн відеодзвінок через будь-який засіб зв'язку). Співбесіду проводжу я особисто.Орієнтовний час співбесіди 10-15 хвилин. Коротко поспілкуємось про рівень знань з математики і мотивацію до навчання (часто буває так, що батьки хочуть записати дитину на заняття, бо ІТ - це зараз модно, а дитина немає до цього прагення).

То ж прохання до батьків - не записуйте дитину, якщо у неї немає до цього потягу. Від цього ми всі будемо не щасливі, і дитина, і я , і ви :)
 

- Після пробних перших 3-х занять дивимось, чи подобається це дитині, чи співпадає це з її очікуваннями, чи витягує вона програму. Якщо все чудово - продовжуємо далі.

То ж якщо дитина справді має бажання навчатись, не боїться математики, полюбляє складні і нестандартні задач, готова витрачати час на власну підготовку, і шукає вчителя/тренера який готовий розпалити любов до програмування - я щиро радий таким учням, адже тоді я можу максимально розкрити їх потенціал.

Залишайте їх контакти, і я з радістю поспілкуюсь на співбесіді!